polski   English  
 

Sądecka Biblioteka Cyfrowa

polski   English  

Informacje

Wiadomości

rss20

Federacja Bibliotek Cyfrowych
31.12.2018
Zadaniem Federacji jest umożliwienie użytkownikom przeszukiwania wybranych źródeł danych, w sposób precyzyjniejszy niż pozwalają na to ogólne wyszukiwarki. Podstawą FBC jest aktualizowana co noc baza danych o obiektach udostępnianych w sieci przez polskie instytucje nauki i kultury oraz biblioteki. Użytkownicy przeszukując tę bazę otrzymują odnośniki do obiektów znajdujących się we współpracujących w FBC bibliotekach cyfrowych. Zachęcamy użytkowników Sądeckiej Biblioteki Cyfrowej do zapoznania się z bazą publikacji dostępnych pod następującym adresem: https://fbc.pionier.net.pl/
Dostęp do publikacji zabezpieczonych
14.01.2013
W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi publikacji zabezpieczonych informujemy, że dostęp do tychże publikacji możliwy jest jedynie w siedzibie Sądeckiej Biblioteki Publicznej.
Wynika to z ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (z dnia 4 lutego 1994 r., publikator: Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631).
Za utrudnienia przepraszamy.
Informacje organizacyjne
17.07.2012
Witamy Państwa na stronie Sądeckiej Biblioteki Cyfrowej. W chwili obecnej cały czas pracujemy nad zwiększeniem ilości dostępnych publikacji. Zachęcamy do odwiedzania biblioteki cyfrowej w najbliższym czasie.

--
Zespół Sądeckiej Biblioteki Cyfrowej